Több állást is hirdet a budaörsi színház

Díszítő, kisegítő hangosító és takarító munkatársakat keresnek.

Díszítő munkatárs (fizikai munka)

Feladat:

a színház előadásaival és próbáival kapcsolatos díszletek előkészítése, mozgatása, építése, bontása
a díszletek megfelelő, biztonságos tárolása, megóvása és karbantartása
közvetlen részvétel az előadások lebonyolításában, függöny mögött vagy nyílt színen

Amit várnak:

középfokú végzettség
rugalmasság, kreativitás
csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent:

színházi díszítőként, berendezőként szerzett tapasztalat

Amit kínálnak:

8 órás MT szerinti alkalmazotti jogviszony (a színház működéséből adódóan a munkavégzés történhet hétvégén és ünnepnapokon is)
barátságos munkakörnyezet

Fotó: Budaörsi Latinovits Színház

Kisegítő hangosító

Feladat:

rendezvények és színházi előadások hangosítása

Amit vármak:

színház iránti érdeklődés
megbízhatóság, rugalmasság

4 órás MT szerinti alkalmazotti jogviszony (a színház működéséből adódóan a munkavégzés történhet hétvégén és ünnepnapokon is)
szakmai fejlődési lehetőség

Pályakezdők, hangosító tanulmányokat folytatók jelentkezését is várják.

Takarító

Főbb feladatok:

a színház és a Városi Ifjúsági klub helyiségeinek takarítása
előadásokkal kapcsolatos gyors takarítási feladatok ellátása
szemetesek ürítése

önálló munkavégzés
ápolt, igényes megjelenés

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és a betölteni kívánt munkakör megjelölésével a muszakivezeto@latinovitsszinhaz.eu e-mail címre várják augusztus 15-ig.