Díszletépítő, berendező állást kínál a budaörsi színház

A teátrum közleményét olvashatják.

Dinamikusan fejlődő színházunk lendületes csapatába díszletépítő, berendező munkatársat keresünk. (Komoly fizikai megterheléssel járó munka!)

Főbb feladatok:

  • a színház saját előadásaihoz, vendégprodukciókhoz és próbákhoz tartozó díszletek, bútorok mozgatása, építése, bontása (székhelyen és tájelőadások alkalmával)
  • nézőtér, közönségforgalmi tér berendezése
  • előadásokkal kapcsolatos gyors díszletátállások elvégzése
  • díszletmozgatások gyártóműhelyek és raktárak között
  • szakműhelyt nem igénylő karbantartási és javítási feladatok elvégzése

Amit várunk:

  • önálló és csapatban való munkavégzés
  • ápolt, igényes megjelenés
  • kiváló fizikai erőnlét
  • megbízhatóság, gyorsaság, rugalmasság, alkalmazkodóképesség
  • büntetlen előélet
  • alkalmazkodás a színház profiljából adódó kihívásokhoz

Amit kínálunk:

  • határozatlan időre szóló munkaviszony változó munkarendben, előzetes beosztás szerint (a színház működéséből adódóan a munkavégzés történhet éjszaka, hétvégén és ünnepnapokon is)
  • lendületes, fiatalos csapat, jó hangulat
  • stabil munkahely
  • a színház működési rendjéből adódóan jól tervezhető nyári szabadság

Jelentkezésnél előnyt jelent:

  • színházi díszletépítőként szerzett tapasztalat

Várjuk jelentkezésed, ha szívesen dolgoznál a színház érdekes, változatos világában.

A jelentkezéseket írásban, fényképes önéletrajzzal és a betölteni kívánt munkakör megjelölésével a  bachraty.gabor@latinovitsszinhaz.eu  e-mail címre várjuk.