Vecsei H. MiklósBarta ÁgnesMészáros MartinRainer-Micsinyei Nóra
  • facebook
  • instagram
  • 2024. július 27., szombat

    Díszletépítő, berendező állást kínál a budaörsi színház

    2023. szeptember 3., vasárnap 22:01

    A teátrum közleményét olvashatják.

    Dinamikusan fejlődő színházunk lendületes csapatába díszletépítő, berendező munkatársat keresünk. (Komoly fizikai megterheléssel járó munka!)

    Főbb feladatok:

    • a színház saját előadásaihoz, vendégprodukciókhoz és próbákhoz tartozó díszletek, bútorok mozgatása, építése, bontása (székhelyen és tájelőadások alkalmával)
    • nézőtér, közönségforgalmi tér berendezése
    • előadásokkal kapcsolatos gyors díszletátállások elvégzése
    • díszletmozgatások gyártóműhelyek és raktárak között
    • szakműhelyt nem igénylő karbantartási és javítási feladatok elvégzése

    Amit várunk:

    • önálló és csapatban való munkavégzés
    • ápolt, igényes megjelenés
    • kiváló fizikai erőnlét
    • megbízhatóság, gyorsaság, rugalmasság, alkalmazkodóképesség
    • büntetlen előélet
    • alkalmazkodás a színház profiljából adódó kihívásokhoz

    Amit kínálunk:

    • határozatlan időre szóló munkaviszony változó munkarendben, előzetes beosztás szerint (a színház működéséből adódóan a munkavégzés történhet éjszaka, hétvégén és ünnepnapokon is)
    • lendületes, fiatalos csapat, jó hangulat
    • stabil munkahely
    • a színház működési rendjéből adódóan jól tervezhető nyári szabadság

    Jelentkezésnél előnyt jelent:

    • színházi díszletépítőként szerzett tapasztalat

    Várjuk jelentkezésed, ha szívesen dolgoznál a színház érdekes, változatos világában.

    A jelentkezéseket írásban, fényképes önéletrajzzal és a betölteni kívánt munkakör megjelölésével a  bachraty.gabor@latinovitsszinhaz.eu  e-mail címre várjuk.

    Színházi pillanatok az Instagramon